tehniški dan - plečnikova ljubljana

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo za učence 4. razreda v mesecu maju izvedli tehniški dan v Ljubljani z naslovom Plečnikova Ljubljana. Za oddelka 4. a in 4. d bo tehniški dan potekal v torek, 16. maja 2023, za oddelka 4. b in 4. c pa v sredo, 17. maja 2023.

Otroci naj bodo primerno obuti in oblečeni. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik, kamor bodo spravili šolsko malico ter po želji plastenko vode, ki jo priskrbite starši. V primeru napovedi dežja, naj imajo otroci s seboj tudi dežnike, saj bo tehniški dan izveden v vsakem vremenu.

Učenci se zberejo 7.50 pred vhodom v stari del šole.

S poučnim sprehodom bomo pričeli na Kongresnem trgu (park Zvezda), od koder nas bo krožna pot vodila mimo lokacije Plečnikove rojstne hiše do njegovega ljubljanskega bivališča v Trnovem in nazaj ob reki Ljubljanici mimo njegovih zgradb do mestnega središča.

Vrnemo se do 12.50.

Stroški organizacije (2 eur) in prevoza bodo zaračunani po položnici.

Razredničarke

Dostopnost