Obisk sglš postojna

Obveščamo vas, da bodo imeli učenci 6.a in 6.b razreda 17. 11. 2023 TEHNIŠKI DAN.

Obiskali bodo Srednjo gozdarsko in lesarsko šolo v Postojni, kjer se bodo seznanili s poklici gozdarja in lesarskega tehnika. Na poligonu za praktični pouk si bodo ogledali praktični prikaz dela v gozdarstvu, v šolskem parku bodo spoznali vrste dreves in se udeležili zanimivega predavanja o živi naravi.

Učenci bodo veliko zunaj, zato naj bodo toplo oblečeni. S seboj naj prinesejo navaden svinčnik, ravnilo in tršo podlago za pisanje ter veliko dobre volje.

Stroški prevoza in predstavitve bodo obračunani po položnici.

Zbor bo ob 7.00 na izogibališču, od koder se bodo odpeljali z avtobusom ob 7.15. Šolsko malico bodo vzeli s seboj, a je vseeno priporočljivo, da vzamejo še kakšen dodaten sendvič in pijačo. Kosila v šoli bodo na ta dan odpovedana.

Prihod bo predvidoma okoli 13. ure.

 

Vesna Bizalj

Dostopnost