ZAPOSLENI

Razredna stopnja – razredniki in sorazredniki

Ime in priimek učiteljice/učitelja Razred/predmet Govorilne ure
za starše
Govorilne ure
za učence
 
Nataša Lenarčič 1. a Sreda, 12.05–12.50 / natasa.lenarcic@os-preserjeradomlje.si
Mateja Korošec 1. b Sreda, 12.05–12.50 / mateja.korosec@os-preserjeradomlje.si
Pia Jevnikar 1. c Ponedeljek, 12.05–12.50 / pia.jevnikar@os-preserjeradomlje.si
Barbara Črnak Rešek 1. a – 2. učiteljica Sreda, 12.05–12.50 / barbara.crnak@os-preserjeradomlje.si
Petra Gostinčar 1. b – 2. učiteljica, OPB Petek 9.20–10.05 / petra.gostincar@os-preserjeradomlje.si
Monika Pogačar 1. c – 2. učiteljica JV Ponedeljek, 12.05–12.50 / monika.pogacar@os-preserjeradomlje.si
Manca Mihelčič 2. a Torek, 12.05–12.55 / manca.mihelcic@os-preserjeradomlje.si
Barbara Hvastija 2. b Torek, 12.05–12.50 / barbara.hvastija@os-preserjeradomlje.si
Nina Mulej 2. c Sreda, 12.05–12.50 / nina.mulej@os-preserjeradomlje.si
Marika Prošek 2. d Četrtek, 12.05–12.50 / marika.prosek@os-preserjeradomlje.si
Lidija Šavli 2. e Torek, 12.05–12.50 / lidija.savli@os-preserjeradomlje.si
Petra Janežič 3. a Torek, 12.05–12.50 Sreda, 12.05–12.50 petra.janezic@os-preserjeradomlje.si
Jure Aljaž 3. b Torek, 12.05–12.50 Sreda, 12.05–12.50 jure.aljaz@os-preserjeradomlje.si
Klavdija Bastl Enci 3. c Ponedeljek, 12.05–12.50 Torek, 12.05–12.50 klavdija.bastl-enci@os-preserjeradomlje.si
Katja Jenko 3. d Ponedeljek, 12.05–12.50 Sreda, 12.05–12.50 katja.jenko@os-preserjeradomlje.si
Greta Grošelj 4. a, GEO v 6. r. Ponedeljek, 7.30–8.15 Sreda, 7.30–8.15 greta.groselj@os-preserjeradomlje.si
Katja Saksida 4. b Ponedeljek, 7.30–8.15 Torek, 7.30–8.15 katja.saksida@os-preserjeradomlje.si
Matjaž Ozimek 4. c Torek, 9.20–10.05 Četrtek, 7.30–8.15 matjaz.ozimek@os-preserjeradomlje.si
Mateja Szillich Debevec 4. d. (MAT v 6. a do okt.) Torek, 7.30–8.15 Četrtek, 7.30–8.15 mateja.szillich-debevec@os-preserjeradomlje.si
Simona Mauko 5. a Četrtek, 7.30–8.15 Sreda, 12.55–13.40 simona.mauko@os-preserjeradomlje.si
Bojana Lužar 5. b Četrtek, 7.30–8.15 Ponedeljek, 7.30–8.15 bojana.luzar@os-preserjeradomlje.si
Kristina Ferel 5. c Ponedeljek, 7.30–8.15 Sreda, 12.05–12.50 kristina.ferel@os-preserjeradomlje.si
Alenka Treven 5. d Torek, 10.25–11.10 Sreda, 12.55–13.40 alenka.treven@os-preserjeradomlje.si
Nataša Puhner TJA Četrtek, 12.05–12.55 Sreda, 12.55–13.40 natasa.puhner@os-preserjeradomlje.si

Predmetna stopnja – razredniki in sorazredniki

Petra Gale Jelenko 6. a, ZGO, DSP Petek, 11.15–12.00 Torek, 7.30–8.15 petra.gale-jelenko@os-preserjeradomlje.si
Tjaša Korošec 6. a – sorazredničarka, LUM Petek, 11.15–12.00 Po dogovoru tjasa.korosec@os-preserjeradomlje.si
Marjan Grilj 6. b, ŠPO, IP športa Sreda, 8.20–9.05 Torek, 14.00–14.45 marjan.grilj@os-preserjeradomlje.si
Kristina Škerjanec 6. b – sorazredničarka, socialna pedagoginja Po dogovoru Četrtek, 7.30–8.15 kristina.skerjanec@os-preserjeradomlje.si
Vesna Bizalj 6. c, MAT, TIT Torek, 8.15–9.05 Petek, 7.30–8.15 vesna.bizalj@os-preserjeradomlje.si
Nataša Žlindra 6. c – sorazredničarka, NI2, 3, N2N, DSP, OPB Ponedeljek, 11.15–12.00 Po dogovoru natasa.zlindra@os-preserjeradomlje.si
Blaž Mikuž 6. d, BIO, NAR, organizator prehrane Ponedeljek, 11.15–12.00 Ponedeljek, 7.30–8.15 blaz.mikuz@os-preserjeradomlje.si
Polona Torkar 6. d – sorazredničarka, MAT Torek, 9.20–10.00 Ponedeljek, 7.30–8.15 polona.torkar@os-preserjeradomlje.si
Simona Osolin 7. a, NAR, BIO, SPH Sreda, 11.15–12.00 Torek, 12.55–13.40/po dogovoru simona.osolin@os-preserjeradomlje.si
Tajda Urh 7. a – sorazredničarka, SLO Petek, 8.20–9.05 Torek, 12.55–13.40 tajda.urh@os-preserjeradomlje.si
Blanka Premik 7. b, ZGO, NI Sreda, 12.05–12.50 Sreda, 7.30–8.15 blanka.premik@os-preserjeradomlje.si
Žiga Lah 7. b – sorazrednik, ŠPO, IP športa Sreda, 9.20–10.05 Ponedeljek, 7.30–8.15 ziga.lah@os-preserjeradomlje.si
Saša  Nosan 7. c, TJA Sreda, 12.05–12.50 Ponedeljek, 7.30–8.15 in po dogovoru sasa.nosan@os-preserjeradomlje.si
Alenka Kavka 7. c, TJA Torek, 8.20–9.05 Sreda, 7.30–8.15 alenka.kavka@os-preserjeradomlje.si
Boštjan Domjanić 7. d, SLO, FVZ Ponedeljek, 10.25–11.10 Ponedeljek, 7.30–8.15 bostjan.domjanic@os-preserjeradomlje.si
Mitja Juvan 7. d – sorazrednik, TIT, OGK, OGU, NTE Petek, 9.20–10.05 Sreda, 7.30–8.15 mitja.juvan@os-preserjeradomlje.si
Petra Kores 8. a, MAT, TIT, OGL, NTE Ponedeljek, 11.15–12.00 Četrtek, 7.30–8.15 petra.kores@os-preserjeradomlje.si
Andrej Golob 8. a – sorazrednik, DKE, MME ROM Sreda, 8.20–9.05 Sreda, 14.00–14.45 andrej.golob@os-preserjeradomlje.si
Tanja Kastelic 8. b, SLO Torek, 9.20–10.05 Sreda, 7.30–8.15 tanja.kastelic@os-preserjeradomlje.si
Renata Špoljar 8. b – sorazredničarka, SLO Torek, 9.20–10.05 Sreda, 7.30–8.15 renata.spoljar@os-preserjeradomlje.si
Denis Robnik 8. c, GUM, OPB Četrtek, 10.25–11.10 Po dogovoru denis.robnik@os-preserjeradomlje.si
Viktorija Ozebek 8. c – sorazredničarka, MAT, FIZ Sreda, – 10.25–11.10 Sreda, 12.55–13.40 viktorija.ozebek@os-preserjeradomlje.si
Maja Blažun Zornada 8. d, LUM, LS, OPB Torek, 10.25–11.10 Torek, 7. 30–8.15 maja.blazun-zornada@os-preserjeradomlje.si
Mateja Jerina 8. d – sorazredničarka, SLO, DSP, OPB Ponedeljek, 8.20–9.05 Ponedeljek, 12.55–13.40 mateja.jerina@os-preserjeradomlje.si
Jaka Črešnar 9. a, TJA Sreda, 8.20–9.05 Petek, 12.05–12.55 jaka.cresnar@os-preserjeradomlje.si
Žiga Škufca 9. a – sorazrednik, GEO Petek, 10.25–11.10 Sreda, 7.30–8.15 ziga.skufca@os-preserjeradomlje.si
Katja Kukovec 9. b
ŠPO, IP športa
Ponedeljek, 11.15–12.00 Četrtek, 12.55– 13.40 katja.kukovec@os-preserjeradomlje.si
Olga Šraj Kristan 8. b – sorazredničarka, ŠPO, OPB, IP športa Torek, 8.20–9.05 Po dogovoru olga.sraj-kristan@os-preserjeradomlje.si
Pina Podgoršek 9. c, NAR, GOS, SPH, BIO, NPH Ponedeljek, 9.20–10.05 Četrtek, 12.55– 13.40 pina.podgorsek@os-preserjeradomlje.si
Urška Markič 9. c – sorazredničarka, ŠPO, OPB Sreda, 9.20–10.05 Torek, 12.55–13.40 urska.markic@os-preserjeradomlje.si
Bojana Oberstar Bižal 9. d, MAT Četrtek, 8.20–9.05 Četrtek, 7.30–8.15 bojana.oberstar-bizal@os-preserjeradomlje.si
Katja Jager 9. d – sorazredničarka, TJA Ponedeljek, 8.20–9.05 Torek, 12.55–13.40 katja.jager@os-preserjeradomlje.si

Ostali učitelji

Barbič Ema DSP / Ponedeljek, 14.00–14.45 ema.barbic@os-preserjeradomlje.si
Bergant Katarina DSP Po dogovoru Torek, 12.55–13.40 katarina.bergant@os-preserjeradomlje.si
Cotman Nataša SLO, GKL, knjižnica, OPB Ponedeljek, 9.20–10.05 Ponedeljek, 7.30–8.15 natasa.cotman@os-preserjeradomlje.si
Dovč Gregor DSP, N2N Torek, 11.15–12.00 Četrtek, 12.55–13.40 gregor.dovc@os-preserjeradomlje.si
Cecilia Fink Cerar TJA Ponedeljek, 9.20–10.05 Četrtek, 12.55–13.40 cecilia.fink.cerar@os-preserjeradomlje.si
Hiti Ajda DSP Po dogovoru Ponedeljek, 14.00–14.45 ajda.hiti@os-preserjeradomlje.si
Horvat Sarah DSP Po dogovoru Sreda, 12.55–13.40 sarah.horvat@os-preserjeradomlje.si
Hudournik Maja LUM, LS 1, OPB Sreda, 8.20–9.05 Petek, 7.30–8.15 maja.hudournik@os-preserjeradomlje.si
Jeran Simona OPB, N2A Sreda, 11.15–12.00 / simona.jeran@os-preserjeradomlje.si
Marcijan Ana OPB Sreda, 11.15–12.00 Po dogovoru ana.marcijan@os-preserjeradomlje.si
Napast Franc TIT, DIP, EZR, RVT Torek, 12.05–12.55 Četrtek, 12.55–13.40 franc.napast@os-preserjeradomlje.si
Pajnič Tomaž ČEB, NRA Četrtek, 8.20–9.05 Po dogovoru tomaz.pajnic@os-preserjeradomlje.si
Pogačnik Jasmina SLO, pomočnica Torek, 12.55–13.40 Torek, 12.55–13.40 jasmina.pogacnik@os-preserjeradomlje.si
Pestotnik Simona MAT, FIZ Četrtek, 11.15–12.00 Ponedeljek, 7.30–8.15 simona.pestotnik@os-preserjeradomlje.si
Robnik Sara GUM, OPB Petek, 10.25–11.10 Po dogovoru sara.robnik@os-preserjeradomlje.si
Steiner Igor ZGO, OPB Sreda, 10.25–11.10 Sreda, 7.30–8.15 igor.steiner@os-preserjeradomlje.si
Škarja Sonja KEM, GOS, NPH Torek, 9.20–10.05 Sreda, 7.30–8.15 sonja.skarja@os-preserjeradomlje.si
Tehovnik Magdalena DSP Torek, 10.25–11.10 Sreda, 12.55–13.40 magdalena.tehovnik@os-preserjeradomlje.si
Vrhovnik Manca DSP Po dogovoru Ponedeljek, 7.30–8.15 manca.vrhovnik@os-preserjeradomlje.si
Zobavnik Maja OPB Petek, 12.05–12.50 / maja.zobavnik@os-preserjeradomlje.si
Zupanc Neja DSP Po dogovoru Sreda, 13.55–13.40 neja.zupanc@os-preserjeradomlje.si
Zupančič Ruša OPB Sreda, 11.15–12.00 Po dogovoru ruska.zupancic@os-preserjeradomlje.si
Zupančič Mateja Socialna pedagoginja – porodniška Termin bo znan, ko se vrne na delovno mesto. mateja.zupancic@os-preserjeradomlje.si
Dostopnost