naše plesalke več kot odlične

1. 4. 2023 smo v organizaciji Športnega kluba Bleščica izvedli rekreativno tekmovanje za deklice, ki vadijo ritmično gimnastiko, na različnih osnovnih šolah.

Na tekmovanju je bilo zastopanih 60 osnovnih šol, 70 tekmovalnih vaj in 33 nastopnih točk. Predstavilo se je 1000 deklic. Tako velikega tekmovanja od Korone do letos ni bilo.

Našo šolo sta zastopali dve tekmovalni vaji.

Kategorija deklice (11 deklet) so zasedle  1. mesto:

Staša Gibača, Maša Sekavčnik,  Isabela Kladnik, Karin Paškulin, Brina Ipavec, Karolina Bervar, Neža Avbelj Lomšek, Naja Zaviršek, Nika Tekavec, Brina Ručigaj, Tara Kompare.

Kategorija mladinke (12 deklet) so zasedle 2. mesto:

Eva Marinšek, Alja Lužar, Tajda Vidic, Gaja Vidic, Kaja Kovič, Anja Dolničar, Silvija Kalin, Anali Bider, Eva Glinšek, Nika Vidic, Julija Bartol, Hana Hardi.

Ponosni smo, da lahko objavimo tako odlične novice. Bravo dekleta in samo tako naprej.