ELA - MALI PRANGER

V letu 2023 je na natečaj ELA – Mali Pranger za najboljše pesmi na temo TOPLINA Festivala Pranger in Knjižnice Rogaška Slatina prispelo kar 261 prispevkov, kar je 35 več kot lani. Med njimi je žirija izbrala 30 mladih ustvarjalk in ustvarjalcev iz tretje triade, 15 iz druge triade ter 5 iz prve triade, sorazmerno s številom prejetih prispevkov.

Nagrajenke, nagrajence, družine in mentorice ter mentorje vabimo na slavnostno podelitev priznanj, ki bo v soboto, 27. maja 2023, ob 11. uri v Aninem dvoru v Rogaški Slatini (Cvetlični hrib 1A, 3250 Rogaška Slatina).

Prisrčne čestitke naši pesnicam in pesniku:

2. triada:

Julija Redenšek, mentorica Renata Špoljar, prof.
Julija Torkar, mentorica Tanja Kastelic, mag.

3. triada:

Brina Lužar, mentorica mag. Jasmina Pogačnik
Naja Poteko, mentorica Tanja Kastelic, mag.
Tia Poteko, mentorica mag. Jasmina Pogačnik
Neža Sedlar, mentorica mag. Jasmina Pogačnik
Lovro Cerar, mentorica mag. Jasmina Pogačnik
Julija Korošin, mentorica mag. Jasmina Pogačnik

Avtor: 10 Maj, 2023

Dostopnost