GOVORILNE URE ZA UČENCE
Priimek in ime učitelja: Razrednik/
sorazrednik oddelka/predmet
GU za starše   GU za učence
Aljaž Jure 2. b Četrtek,12.05–12.50 /
Aškerc Ana psihologinja Vsak dan, 8.00–14.30 /
Barbič Ema DSP Po dogovoru Torek, 12.55–13.40
Bastl Enci Klavdija OPB Ponedeljek, 11.15–12.00 /
Bizalj Vesna MAT, TIT, NTE Sreda, 9.20–10.05 Petek, 7.30–8.15
Blažun Zornada Maja 7. d
LUM, LS 1, 2, OPB
Četrtek, 9.20–10.05 Sreda, 14.00–14.45
Borovnica Marjana 8. d
ŠPO
Sreda, 9.20–10.05 Po dogovoru
Capuder Viktorija FIZ, MAT Ponedeljek, 10.25–11.10 Torek, 12.55–13.40
Cotman Nataša SLO, GKL, knjižnica, OPB Torek, 8.20–9.05 Torek, 7.30–8.15 in po dogovoru
Čad Blanka 6. b
ZGO, NI1
Torek, 9.20–10.05 Ponedeljek, 7.30–8.15
Črešnar Jaka 8. a
TJA
Četrtek, 9.20–10.05 Četrtek, 7.30–8.15
Črnak Rešek Barbara Vzgojiteljica v 1. d, e Torek, 12.05–12.50 /
Domjanić Boštjan 6. d
SLO, FVZ
Torek, 8.20–9.05 Ponedeljek, 7.30–8.15 in po dogovoru
Dovč Gregor DSP, N2N Petek, 10.25–11.10 Torek, 12.05–12.50
Ferel Kristina 4. c Ponedeljek, 12.55–13.40 Ponedeljek, 7.30–8.15
Gale Jelenko Petra 9. c
ZGO, DSP
Sreda, 10.25–11.10 Ponedeljek, 7.30–8.15
Golob Andrej DKE, UBE, RAD, FIK, ROM Torek, 8.20–9.05 Po dogovoru
Gostinčar Petra Vzgojiteljica v 1. c Torek, 9.20–10.05 /
Grilj Marjan ŠPO, NŠP, ŠZZ, ŠSP Torek, 10.25–11.10 /
Grošelj Greta 5. d
GEO v 6. r.
Četrtek, 7.30–8.15 Petek, 7.30–8.15
Hiti Ajda DSP Po dogovoru Petek, 7.30–8.15
Horvat Sarah DSP Po dogovoru Sreda, 12.55–13.40
Hudournik Maja LUM, LS 3, OPB Ponedeljek, 9.20–10.05 Torek, 14.50–15.35
Hvastija Barbara 1. b Ponedeljek, 12.55–13.40 /
Janežič  Petra 2. a Torek, 12.05–12.50 /
Jenko Katja 2. d Torek, 12.05–12.50 /
Jeran Simona OPB, N2A Sreda, 11.15–12.00 /
Jerina Mateja SLO, DSP, OPB Torek, 11.15–12.00 Ponedeljek, 7.30–8.15
Jevnikar Pia 3. d Sreda, 12.05–12.50 Četrtek, 12.05–12.50
Juvan Mitja TIT, OGK, OGU Petek, 9.20–10.05 Petek, 7.30–8.15
Kastelic Tanja 7. b
SLO
Torek,10.25–11.10 Torek, 7.30–8.15
Kavka Alenka 9. b
TJA
Ponedeljek,10.25–11.10 Petek, 7.30–8.15
Kores Petra 7. a
MAT, TIT, OGL, NTE
Sreda, 10.25–11.10 Četrtek, 7.30–8.15
Korošec Mateja 3. c Sreda, 12.05–12.50 Četrtek, 12.05–12.50
Korošec Tjaša OPB Sreda, 12.05–12.50 Četrtek, 12.05–12.50
Kukovec Katja 8. b
ŠPO, IŠP, NŠP, ŠZZ
Torek, 11.15–12.00 Sreda, 7.30–8.15
Lah Žiga ŠPO, NŠP, ŠZZ Sreda, 10.25–11.10 Po dogovoru
Lenarčič Nataša 3. b Sreda, 11.15–12.00 Četrtek, 12.05–12.50
Leskovšek Nagode Kaja DSP Po dogovoru Ponedeljek, 7.30–8.15
Logar Karmen GUM Ponedeljek, 10.25–11.10 Torek, 14.00–14.45
Lužar Bojana 4. b Četrtek, 7.30–8.15 Ponedeljek, 7.30–8.15
Marcijan Ana OPB Ponedeljek, 10.25–11.10 /
Mauko Simona 4. a Torek, 7.30–8.15 /
Mulej Nina 1. c Torek, 12.55–13.40 /
Mulej Neža Logopedinja Po dogovoru /
Mihelčič Manca 1. a Četrtek, 12.05–12.50 /
Mikuž Blaž NAR, BIO Ponedeljek, 11.15–12.00 Četrtek, 7.30–8.15
Napast Franc TIT, DIP, EZR, RVT Ponedeljek, 10.25–11.10 Po dogovoru
Nosan Saša 6. c
TJA
Sreda, 10.25–11.10 Ponedeljek, 12.55–13.40
Oberstar Bižal Bojana MAT Ponedeljek, 8.20–9.05 Četrtek, 12.55–13.40 in po dogovoru
Okorn Karmen DSP Po dogovoru Sreda, 12.55–13.40
Oražem Jana 3. a Sreda, 12.05–12.50 Četrtek, 12.05–12.50
Osolin Simona 6. a
BIO, NAR, GOS
Sreda, 11.15–12.00 Torek, 14.00–14.45
Ozimek Matjaž 5. b Petek, 7.30–8.15 Sreda, 12.55–13.40
Pajnič Tomaž ČEB, NRA Četrtek, 11.15–12.00 /
Peršolja Mateja MAT Torek, 7.30–8.15 Sreda, 8.20–9.05
Petrač Hvalica Martina TJA Sreda, 8.20–9.05 Četrtek, 7.30–8.15
Podgoršek Pina 8. c
NAR, GOS, SPH, BIO
Torek, 9.20–10.05 Četrtek, 7.30–8.15
Pogačar Monika JV, vzgojiteljica v 1. a Četrtek, 12.05–12.50 /
Pogačnik Jasmina SLO, ŠNO Sreda, 10.25–11.10 Ponedeljek, 7.30–8.15 in po dogovoru
Pokorn Amanda knjižničarka Po dogovoru /
Ponikvar Nika TJA, DSP Sreda, 10.25–11.10 Torek, 12.55–13.40
Prošek Marika 1. d Torek, 12.05–12.50 /
Puhner Nataša TJA Torek, 12.55–13.40 Sreda, 12.55–13.40
Robnik Denis 7. c
GUM, OPB
Sreda, 10.25–11.10 /
Saksida Katja 5. c Petek, 7.30–8.15 Četrtek, 7.30–8.15
Steiner Igor ZGO, OPB Petek, 11.15–12.00 Sreda, 7.30–8.15
Szillich Debevec Mateja 5. a Petek, 7.30–8.15 Torek, 7.30–8.15
Šavli Lidija 1. e Torek, 12.05–12.50 /
Škarja Sonja KEM, GOS, NPH Ponedeljek, 9.20–10.05 Torek in četrtek, 7.30–8.15
Škerjanec Kristina DSP Po dogovoru Torek, 7.30–8.15
Škufca Žiga GEO Ponedeljek, 12.55–13.40 Ponedeljek, 7.30–8.15
Špoljar Renata Sorazredničarka 7. b
SLO, OPB
Četrtek, 11.15–12.00 Četrtek, 12.55–13.40
Šraj Kristan Olga ŠPO, OPB, IŠP, ŠSP Četrtek, 11.15–12.00 Po dogovoru
Švigelj Monika 2. c Četrtek, 12.05–12.50 /
Tehovnik Magdalena porodniška Po dogovoru Po dogovoru
Torkar Polona 9. d
MAT
Ponedeljek, 10.25–11.10 Ponedeljek, 7.30–8.15
Treven Alenka 4. d Ponedeljek, 7.30–8.15 /
Verbančič Tina Soc. pedagoginja Vsak dan, 8.00–14.30 /
Vrhovnik Manca DSP Po dogovoru Četrtek, 12.05–12.50
Zobavnik Marija OPB Petek, 11.15–12.00 /
Zore Urša Sorazredničarka 8. a
SLO, OPB
Petek, 9.20–10.05 Četrtek, 12.55–13.40
Zupanc Neja porodniška Po dogovoru Po dogovoru
Zupančič Ruša OPB Sreda, 11.15–12.00 /
Zupančič Mateja Soc. pedagoginja Vsak dan, 8.00–14.30 /
Žlindra Nataša 2. učiteljica v 1. b
NI2, 3, N2N
Ponedeljek, 10.25–11.10 Četrtek, 12.05–12.50